Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Narodowe Czytanie

07.09.2019

 


W sobotę 7 września 2019 r. o godz. 11.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie zaprasza do wspólnego czytania Nowel polskich w ramach ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie.
Wydarzenie odbędzie się w parku przy ul. Pasymskiej.
Osobami czytającymi będą sympatycy biblioteki oraz miłośnicy książek.
Wystąpi Hanna Maria Zajączkiewicz - sopran.

Informacje i miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie

 

 

 

 

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}