Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten Stary Dobry Jazz / XI Wieczór Jazzowy w Szczytnie

02.08.2019

Koncert muzyki jazzowej.
Miejsce:  Miejski Dom Kultury w Szczytnie ul. Polska 12
Informacje: Towarzystwo Przyjaciół Muzeum w Szczytnie, Muzeum Mazurskie w Szczytnie, tel. 89 624 24 37, 89 624 01 25, www.muzeumszczytno.art.pl
Miejski Dom Kultury w Szczytnie, tel. 89 676 09 00, www.mdk.szczytno.pl

W piątek, 2 sierpnia, o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbędzie się XI Wieczór Jazzowy pt. "Ten stary dobry jazz". Na scenie swoje umiejętności zaprezentują: Sax & Guitar Cafe, Super Dixi Band oraz Irena Gałązka & Fryderyk Babiński.

 

 


 

 


 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}