Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pozytywne Inicjatywy

06-11.08.2019

Od 6 do 11 sierpnia w dużym namiocie przy ul. Sienkiewicza 3 odbędzie się kolejna edycja Pozytywnych Inicjatyw organizowanych wspólnie przez Kościół Chrześcijan Baptystów, Miasto Szczytno oraz Miejski Dom Kultury w Szczytnie.

To już czwarta edycja Pozytywnych Inicjatyw w Szczytnie. W programie zajęcia dla dzieci, happeningi uliczne i koncerty. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
Po więcej informacji na temat cyklu Pozytywne Inicjatywy zapraszamy na stronę Kościoła Chrześcijan Baptystów w Szczytnie oraz facebookowy profil wydarzenia.

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}