Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

V OTWARTE MISTRZOSTWA SZCZYTNA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

24.06.2017

Plaża Miejska w Szczytnie.
Zawody sportowo-rekreacyjne.
Zapraszamy do udziału w Otwartych Mistrzostwach Szczytna w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Burmistrza Miasta. Turniej odbędzie się 24 czerwca 2017 r. na Plaży Miejskiej w Szczytnie.

Więcej informacji oraz regulamin na stronie  www.turystyka.szczytno.pl

 

2PLAKAT SZCZYTNO22 maly

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}