Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

29 MARATON JURANDA

13.05.2018

Plaża Miejska w Szczytnie.
Zawody sportowo-rekreacyjne.

 

Przed nami wyjątkowe wydarzenie sportowe - Maraton Juranda. Zapraszamy już 13 maja.

Szczycieńskie Święto Biegania już niedługo. radością formujemy, że wielkie wydarzenie biegowe znów zawita do Szczytna 13 maja 2018 roku. To właśnie w Szczytnie, bramie Mazur, czyli krainie tysiąca jezior, zawodnicy będą mogli zmierzyć się z królewskim dystansem, jak również z dodatkowymi biegami: „ 2 Dyszka Jurandówny” i „ 2 Biegi Jagienki” - (dla dzieci i młodzieży).

Głównym organizatorem biegu jest Klub Biegacza Jurund Szczytno, współorganizatorem są Miasto Szczytno, Gmina Szczytno, POwiat Szczycieński, Jednostka Wojskowa 2031 Lipowiec.

Sponsorem głównym jest Bank Spółdzielczy w Szczytnie. Dodatkowo Patronat Honorowy nad rolex repliki zegarków biegiem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Gustaw Marek Brzezin.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu wraz z rodzinami – przyjdźcie pokibicować biegaczom.

 

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}