Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Evolution Of Sound 2017

07.07.2017

Miejsce: Dziedziniec Ratusza, ul. Heneryka Sienkiewicza 1
Godziny: 20:00 - 04:00

Wstęp: 10 zł (do 22:00), później 15 zł (+18, selekcja).
Kontakt: 606 321 678


Panie i Panowie!! Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was na kolejną edycję Evolution of Sound. Będzie to prawdziwe święto dla wszystkich miłośników szeroko rozumianej muzyki klubowej oraz elektronicznej.

Line Up:
1. Dj WILGA
2. DJ Kez
3. Olberus
4. MarCyk
5. Karol N.
6. Shoxi
7. Tom La Roue
8. DJ Never
9. ...
10. ...
11. ...Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}