Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mazury MTB

02.06.2019

Informacje: Stowarzyszenie Luz Grupa
Miejsce: Plac Juranda

Start i Meta zlokalizowana zostanie na Placu Juranda. Także w centrum miasta na wszystkich zawodników oraz gości będzie czekało Miasteczko Sportowe. Znajdzie się w nim m.in. Strider Zone i mnóstwo dodatkowych atrakcji dla dzieci. Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna trasa będzie mocno zróżnicowana, prawie w całości poprowadzona po krętych szutrach i duktach leśnych Nadleśnictwa Korpele.

Więcej na stronie.


Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}