Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kabaret

18.08.2018

Informacje wkrótce
Miejsce: -
Godz. -
Bilet. -
Informacje: Miejski Dom Kultury w Szczytnie, tel. 89 676 09 00
www.mdk.miastoszczytno.pl

 

Każdy wie, że śmiech to zdrowie. Po szczycieńskim Kabaretonie wszyscy powinni doznać cudownego uzdrowienia. W tym roku szczycieńską publiczność rozśmieszać będą prawdziwe gwiazdy i weterani polskiej sceny kabaretowej.

 
 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}