Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Żywa Biblioteka

11.05.2019

 

Informacje i miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie

Zapraszamy na czwartą edycję szczycieńskiej Żywej Biblioteki.

Jest to projekt polegający na możliwości wypożyczenia żywych ludzi ("Książek") z grup postrzeganych stereotypowo, aby porozmawiać z nimi o ich życiu i zadać pytania na nurtujące nas tematy.

Nie osądzaj książki po okładce, nie sugeruj się tym, co mówią inni - przyjdź i wyrób sobie własną opinię!


 

 

 

 

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}