Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III Edycja Nostalgia Rally

09.06.2018


Zakończenie długodystansowego rajdu motocykli zabytkowych. 1000 km - Mazury i Suwalszczyzna.


Zapraszamy na Plac Juranda na wystawę zabytkowych motocykli marki Indian połączoną z metą długodystansowego rajdu motocykli zabytkowych po terenie Mazur i Suwalszczyzny.

W trakcie wystawy podziwiać będzie można nie tylko zabytkowe maszyny, ale również nowe motocykle prezentowane przez dystrybutora marki Indian w Polsce.


Miejsce: Plac Juranda
Godziny: popołudniowe

Organizator: Oldtimer Club Poland

 

 

 

 

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}