Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odjazdowy Bibliotekarz – rajd rowerowy

15.06.2019

W sobotę 15 czerwca o godz. 11:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie zaprasza na VIII rajd rowerowy bibliotekarzy, czytelników oraz sympatyków książek i rowerów. Startujemy sprzed biblioteki, następnie przejedziemy ulicami naszego miasta oraz drogami leśnymi powiatu szczycieńskiego do świetlicy wiejskiej w Nowinach. Tam planowany jest piknik, zabawy integracyjne oraz inne atrakcje.

Regulamin rajdu, zgoda rodziców lub opiekunów prawnych dostępne  są poniżej oraz w siedzibach organizatora:
Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Polska 8 i Filia nr 2, ul. Solidarności 6.

Do pobrania:
REGULAMIN
ZGODA

Informacje i miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie


 

 

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}