Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wernisaż prac plastycznych

13.06.2019

W czwartek, 13 czerwca, o godz. 17:00 w galerii Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie odbędzie się wernisaż wystawy prac Pracowni Plastycznej MDK. Zapraszamy!

Na wystawie znajdą się wybrane prace plastyczne prezentujące twórczy dorobek uczestników Pracowni Plastycznej Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie, z grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych.
Opieka artystyczna: Katarzyna Wolicka-Kozak

Informacje i miejsce: Miejski Dom Kultury w Szczytnie

  

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}