Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Letnie Kino Plenerowe

14.07.2018

Zapraszamy na seanse filmowe na świeżym powietrzu, które odbędą się w ramach wydarzeń szczycieńskiego lata artystycznego pn. Letnie Granie 2018 oraz kampanii POSTAW NA RODZINĘ
Wstęp Wolny
Godzina: 20:00 / 22:15
Miejsce: Dziedziniec Ratusza ul. H. Sienkiewicza w Szczytnie lub MDK Szczytno ul. Polska 12
Informacje: Miejski Dom Kultury w Szczytnie, tel. 89 676 09 00

„Mały Książę” - 14.07.2018 godz, 20:00
Familijny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: BO, czas trwania: 110 min.

Opis:
Adaptacja książki autorstwa Antoine De Saint-Exupery. Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.


„Najlepszy”- 14.07.2018 godz, 22:15
Biograficzny, dramat, ograniczenia wiekowe 12+, czas trwania: 110 min.

Opis:
Głównym bohaterem filmu jest Jerzy Górski (rocznik 1954). Po 14 latach zmagania się z nałogiem narkotykowym, postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Z heroinisty stopniowo "przeobraża się" w wyczynowca.

 

 


www.mdk.miastoszczytno.pl

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}