Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kino Letnie

27.07.2019

Zapraszamy na seanse filmowe na świeżym powietrzu, które odbędą się w ramach wydarzeń szczycieńskiego lata artystycznego pn. Letnie Granie 2019 oraz kampanii POSTAW NA RODZINĘ
Wstęp Wolny
Godziny: 20:00 - Cudowny chłopak (dubbing PL) / 22:15 - Mój Piekny Syn (napisy PL)
Miejsce: Dziedziniec Ratusza ul. H. Sienkiewicza w Szczytnie lub MDK Szczytno ul. Polska 12
Informacje: Miejski Dom Kultury w Szczytnie, tel. 89 676 09 00


 

 

 


www.mdk.miastoszczytno.pl

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}