Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Dziecka

31.05.2019


Informacje: Miejski Dom Kultury w Szczytnie, Fundacja Kreolia
Miejsce: ul. Wileńska

Miasto Szczytno i Powiat Szczycieński zapraszają na Dzień Dziecka, który odbędzie się w piątek, 31 maja, w godz. 13.00-18.00 na placu przy Intermarche, przy ul. Wileńskiej.


W programie:


Turniej Piłkarski Fair Play - Młode Orły
Stoiska Edukacyjno-Animacyjne
Stoiska z warsztatami
bańki mydlane, magnesy, modelowanie balonów, rysowanie, gigantycznej pocztówki, malowanie pofajdoków, pierwsza pomoc, mydlarstwo, ceramika, kuglarstwo, strzelectwo
Strefa Słodkości
wata cukrowa, popcorn, lody
Stanowiska Szalonych Naukowców
ekstremalnie niskie temperatury, kulisy realizacji filmowych, efektów specjalnych, zaskakujące reakcje chemiczne, niezwykłe
eksperymenty z maszyną elektrostatyczną, masa nienewtonowska, zabawy logiczne w mega rozmiarze
Zawody Sumo
Mega Zjeżdżalnia "Małpa", Kule Wodne, Ścianka Wspinaczkowa
Żywe Maskotki
Elsa z Krainy Lodu, Spiderman, Minionek
Park Samochodów Rajdowych
Plenerowe Kino Rodzinne
Film pt. "Piotruś Królik", godz. 20:30, zabierz kocyk
 

 

 

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}