Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z Profilaktyką na Ty

21-23.07.2017


Impreza profilaktyczna. W jej trakcie uczestnicy będa mieć do dyspozycji tor i plac manewrowy dla quadów, miejsce dla graczy w wirtualną piłkę nozną, plac budowy i kreatywnej zabawy klockami, kącik artystyczny, festiwal baniek i Bobasowo - specjalną strefę dla najmłodszych.

Miejsce: Plaża Miejska
Godziny: 11:00 - 19:00
Informacje: Miejski Dom Kultury w Szczytnie, tel. 89 676 09 00
www.mdk.miastoszczytno.pl

 

logotypy wakacje 2017

wakacyjna akademia plakat a3 12692

 

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}