Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poezja Na Dziedzińcu

08.07.2017

Koncert poezji śpiewanej.
Miejsce: Dziedziniec Ratusza, ul. Henryka Sienkiewicza 1
Godz. 19:00
Bilety: 30 zł do nabycia w kasie Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie, tel. 89 676 09 00

     Zapraszamy na koncert "POEZJA NA DZIEDZIŃCU". Mieszkańcy Szczytna będą mogli odbyć liryczną podróż pośród ruin zamku krzyżackiego. W tegorocznym  koncercie  do krainy poezji zabiorą nas: ALICJA MAJEWSKA, WŁODZIMIERZ KORCZ & KWARTET SMYCZKOWY oraz KRZYSZTOF NAPIÓRKOWSKI.
 
www.mdk.miastoszczytno.pl

Poezja2017 mały

 

 

 

 

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}