Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MARGARET

Margaret-muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat. W dzieciństwie uczyła się gry na saksofonie oraz brała lekcje śpiewu. Gdy przyszedł czas na dokonanie wyboru: granie czy śpiewanie? Wybrała to co jest jej sercu najbliższe czyli śpiew. Szkoliła swój głoś w Ińsku potem w Szczecinie. W tym czasie objeździła całą Polskę biorąc udział w wielu festiwalach. W liceum miała swój zespół,komponowała pierwsze piosenki. Później życie sprowadziło Margaret do Warszawy.

Dojrzała artystycznie, zdobywała muzyczne doświadczenie, uświadomiła sobie, że sam dźwięk i mnóstwo ozdobników nie znaczą totalnie nic. Zaczęła myśleć bardziej tekstem i emocjami!
Margaret podbiła świat utworem „Thank You Very Much”oczywiście we własnym trendy stylu:) Kolejnymi singlami majacymi milionowe odsłony na You Tube były „Tell Me How Are Ya” oraz „Wasted” a utwór „Start a Fire” był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyżn. Ogromną popularnością cieszy się utwór „Heartbeat” mający na YouTube 17 mln. wyświetleń. W listopadzie 2015 do sklepów trafiła jazzowa płyta artystki nagrana wraz z kanadyjczykiem Matt Dusk. Obecnie w rozgłośniach radiowych rozbrzmiewa utwór "Cool Me Down" który jest polskim kandydatem do konkursu Eurowizji 2016 w Sztokholmie.


Artysta jest także laureatką wielu nagród:

SUPER ARTYSTA BEZ GRANIC KFPP OPOLE 2014

ESKA MUSIC AWARDS W KATEGORII NAJLEPSZE VIDEO

KOBIETA ROKU GLAMOUR 2014

FASHION ICON GLAMOUR 2015

ESKA MUSIC AWARDS 2015 W KATEGORII NAJLEPSZA ARTYSTKA

ESKA MUSIC AWARDS 2015 W KATEGORII NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI

MTV MUSIC AWARDS 2015 W KATEGORII NAJLEPSZY POLSKI ARTYSTA


Margaret podbija także internet.Na FABEBOOKU ma 670.tys fanów natomiast jej Instagram to 275. tys.

https://www.facebook.com/MARGARETMUSICONLINE?fref=ts

http://instagram.com/margaret_official

https://twitter.com/margaretofc

https://www.youtube.com/user/MargaretOfficialYT

Click me

Letnie Granie

Letnie Granie to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych oraz rekreacyjno-sportowych odbywających się w przepięknym, mazurskim zakątku Polski jakim jest Szczytno.

Letni festiwal artystyczny.

Prawdziwie letni festiwal rozpoczynający się 19 czerwca i trwający aż do końca okresu wakacyjnego bogaty w różnorodne formy artystyczne.

Koncerty, warsztaty...

 ...spektakle, atrakcje dla dzieci, pokazy i konkursy, gry miejskie i terenowe, warsztaty artystyczne i rzemiosła dawnego, turniej rycerski, parady i wiele innych atrakcji…

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w imprezach Letniego Grania wszystkich mieszkańców Szczytna, jego okolic i regionu a także turystów z kraju i całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

{nomultithumb}